Eva Studená

Je lepší batoh, nebo taška přes rameno, když chodím na střední školu?

Co mi doporučíte? Líbí se mi tašky přes rameno, ale bojím se, že bych si kvůli těžkým učebnicím zničila záda.

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud máš těch učebnic opravdu moc, existuje jen jeden vhodný „přepravní“ prostředek, a to BATOH. Existuje jich tolik druhů, že si určitě vybereš. „Ochrání“ Ti páteř a ještě máš při chůzi obě ruce volné! 🙂

Další odpovědi
Jan Otylano

Jestli se stále rozhoduješ, tak si přečti třeba https://www.nej­kufry.cz/batoh-nebo-tasku-do-skoly-pro-vase-dite-pomuze-vam-nas-kompletni-radce/ Za mě teda jedině batoh, protože je asi nejpraktičtější.