Nando

Mám problém se hrou Minecraft

Ahoj, když spustím hru MC, tak mi to hodí Crash report. Můžu vám sem hodit základní info o pc : Procesor : Intel® Celeron® CPU N2830 @ 2.16GHz
RAM: 2,00 GB (použitelné 1,86 GB)
Typ systému: 64 Bitový OS

(Pokud budete vyžadovat větší info., doplním.)
Doplňuji:
Problém už byl vyřešen (nainstaloval jsem ovladač pro Grafickou kartu). Díky

Odpovědi
Quimby

Nevím proč máš 64bit OS jen s 2Gb ram, celkem zbytečné, ale to není podstatné.
Zaprvé se ujisti, že máš nejnovější grafické ovladače, aktualizovanou Javu, nejaktuálnější verzi Minecraftu.
Crash report určitě ukazuje ten report, takže si ho prostuduj a když tam najdeš chybu, tak si ji zkus vygooglit, třeba se někdo setkal s podobným problémem.
Pokud máš stáhlou verzi, tak je dost možné, že prostě nefunguje.