dan1005ful1

Minecraft java problém

Dobrý den mám problém s minecraftem když hraju na serveru tak vše šlape normálně potom se server na 2s.zasekne a potom zase jede hrál jsem s kamarádem na survival games a pořád se to sekalo hrály jsme hiders and seekrs a když bylo 10s. do konce tak mi spadla java a mě to štve připojení k serveru a normálně mám dobré a javu 7 update 25 nevíte co stím?
mám 1GB ram. PS:ostatní konfiguraci najdate na na mé otázce s the sims 3
Doplňuji:
Mám originální verzi ale ping mám celkem malý teď jsem zjistil že v pc mám tři javy Java 6 Java 7 Update 21 a Java 7 Update 25 vše jsem smazal až na javu 7 update 25

Odpovědi
einstein

Máš original, nebo warez?
Z toho co píšeš by to mohlo být pomalejším připojením k internetu, případně velký ping.