jirka F

Mám právo si sednout na kteroukoliv lavičku ve městě?

Pokud je veřejná. A je volná.

Nejlepší odpověď
Filip84

B) ne, protože

Ne, protože abys si na tu lavičku mohl sednout, musí to být lavička na veřejném prostranství.

Pokud bude mít někdo, ku příkladu, lavičku na zahradě pod hruškou, tak s ohledem na tu skutečnost, že bez jeho souhlasu nesmíš vstoupit na ten pozemek, na kterém se nachází lavička na zahradě pod hruškou, nesmíš – a to se podívejme! – si na tu lavičku na zahradě pod hruškou ani sednout.

Tedy můžeš si sednout na každou lavičku ve městě, která je na veřejném prostranství, nikoli na každou lavičku ve městě.

Další odpovědi
paul1

A) ano

Určitě ano, ale nejdřív je dobré se přesvědčit, či není čerstvě natřená 🙂

elkon

C) mám jinou odpověď

Co je to za kravinu? Proč bys nemohl. Jak tě může něco takového napadnout. Někdy máš otázky jako nesvéprávný člověk.

Kryšpín

C) mám jinou odpověď

Záleží co se hodnotí jako lavička a zda není vyhrazena jenom pro některé občany neb pro okrasu.

Filip84

elkon: Ale on je magor, ještě větší magor, než Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros.

Jemu řekneš, že si může sednout na každou lavičku ve městě, on uvidí hromadu laviček na sběrném dvoře, vyřazených, takto o půlnoci, bude tam přelézat plot, spustí to alarm, baba hlídací na něho pustí ostrého psa, přijedou kluci z obvodu, a to všecko pak bude na Tobě! 👌😅🤪😂😂😂