iceT

Mám otázku ohledně bot…

Lze u ševce či obuvníka nechat podrazit podrážku,tak aby byla trochu zvýšená a nechat zároveň snížit podpatek?
Boty nemají podrážku nijak tenkou,ale podpatek je vyšší,než jsem zvyklá,takže by se výškový rozdíl snad vyrovnal,ale nejsem si jistá,jestli by mě někdě vyhověli s přáním.Děkuji.

Nejlepší odpověď
terry

Záleží na typu bot.
Boty – podešve – jsou tvarované podle výšky podpatku.

Další odpovědi
led

Problém nie je vo vašej požiadavke, tá je splniteľná každým šustrom. Iné je ale zakrivenie podrážky. Pri pôvodnom zakrivení podrážky a vašej úprave, budete pocitovo padať dozadu, prsty pôjdú hore a budú vás bolieť nohy. Lepšie je kúpiť nové.

hanulka11

to spíš nějakej soukromník, ale záleží kolik by za to chtěl ,jestli by se ti to vyplatilo

Ella

ten švec, ke kterému chodím, by podle možností vyhověl. Takže myslím, že za zeptání nic nedáte – pokud to nebude proveditelné, tak vám řeknou ne, pokud to půjde, řeknou cenu.

Drap

Udělat to určitě jde. Jen budeš muset najít šikovného řemeslníka, který si s tím vyhraje.

aramah

Určitě ale nebude snižovat podpatek ale vymění je za menší.