Avatar uživatele
olda12

Mám novou zábavu

Naštvalo mě že jedu svou trapnou feldou a za zatáčkou pičiklisti vedle sebe a doprotivky auto tak,tak jsem dobrzdil a oni se jen ohlédly a jely dál. Si říkám co s nima,předjel jsem je jedu,jedu,přemýšlím a mám to-zastavil jsem a OTOČIL TRISKU od pravého odstřikovače,vys­koušel a paráda dostřik 4 metry dvěma dírkama,tak jsem je dojel a při předjíždění krásně vychutnal dlouhé podržení páčky,mě se to tak zalíbilo že jsem to ještě mockrát vyskoušel,nebyl bych to já abych něco nevylepšil,tak jsem se stavil v obchodě pro velké balení octa a teď používám ocet,musím se přiznat že s prvním záměrem používat jen na kolaře jsem svolil i na chodce,ale jen výjmečně,strašně mě to baví a zjistil jsem že s dlouhodobé nenávisti vůči pičiklistům,mám radost když ty dresaří tí závodníci v elastácích jsou přede mnou,navíc ocet krásně čistí skla,ale musíte mít zavřený okýnka,ten smrad je hroznej. CO VY NA TO??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, anonym, gnosis, Curiosity před 4713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Banshee

pokud nebudu ten cyklista já tak dobrý.. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
coco

V trapné feldě trapný řidič…
Co dodat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tomu se rika " pomstychtivost ". Vas mi lito neni , ale tech druhych. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

… to je vůl :)))
tě potkat tak máš šutr v šibě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Vážený Oldo. Ve tvém avataru se vyskytuje číslovka. Ta může mít dva významy: buď označuje tvé datum narození (1912), nebo označuje tvůj věk. Pod důsledným lékařským dohledem se do jisté míry může podařit zvládnout obě eventuality.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

paradni napad! :) samozrejme strikat na ty co se chovaji slusne je detinske a hloupe. ale tam kde bydlim bezne chodi jak chodci tak cyklisti po silnici vedle sebe (skolky ci vylety nepocitam) a vubec jim nevadi ze ma silnice sotva 6 metru a ohrozuji tak vsechny ucastniky silnicniho provozu. bohuzel na ty co se neumi na silnici chovat, a nepomuze na ne ani zatroubeni asi nic jineho neplati:) sleju je od hlavy az k pate. ihned to zkusim, dik a hvezda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Prosimtě, kolik ti je?! To nemůžeš mít ani řidičák =D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

No, pane, až někoho ohodíte, dáte mu tím octem do oka, on se lekne, spadne a těžce si ublíží, pak vás ta zábava možná přejde.
Cyklisty, co jezdí vedle sebe, bych taky s chutí poslala do háje, ale chce to se trošku kontrolovat. Abyste toho jednou nelitoval… Víc k tomu radší říkat nebudu, ulítla bych k nepěknejm slovům.
Doplňuji:
DědaLouda: :))) mě napadl ještě další možný význam číslovky – taky by to mohla být hodnota IQ. Nebo by to mohlo označovat ještě jednu věc, z níž taky mnohdy pramení nízký sebevědomí a z toho plynoucí nepochopitelný chování…
Tentokrát jsem si fakt nemohla nepřisadit.

Stejně ale furt tajně doufám, že tahle otázka/příspěvek je prachsprostá provokace… :o/

Upravil/a: Terryle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Jestli je pravda co píšeš,tak blahoslaveni chudí duchem.To chce léčit a zavčas.IQ tykve.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Tímhle se chlubíte?!Aby se Vám ta msta také nevrátila.Snad každý má na někoho někdy vztek,ale mstít se kvůli tomu všem…no to nemám slov..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ani nevím,jaké sprosté slovo použít,abych zůstal slušný.Tak raději…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Kup si lepší auto třeba ti to pomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Se nediv,až si někdo zapamatuje tvou spzku a ráno najdeš svou Feldu objetou klíčema nebo bez okýnek.Já osobně bych to řešil ránou pěstí,mstít se na autě je taky vandalství.Podle toho,jak nazýváš cyklisty bych tipoval,že to číslo u tvého jména bude asi tvé IQ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

CO VY NA TO?? No koukám, že by se už mělo konečně začít před zahájením autoškoly jít na psycho testy a testy IQ. Kdo nesplní bude jezdit jen na tom kole. Pak by jsme my ostatní stříkali tím octem na tebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mucillinka

No tak to mi stačí..A kolik ti je?Pět let?Tak to nemůžeš řídit auto.Takovým bláznům by snad řidičák neměli ukázat ani z dálky.Mě by zajímalo, jak by se to líbilo tobě, kdyby jsi šel po chodníku nebo jel na kole a nějakej magor by te postříkal octem z odstřikovačů.Mě to nepřijde normální.Nevím kolik ti je, ale být tebou bych se nad sebou zamyslela.Je vidět, že jsi ještě puberťák a ze všeho si děláš srandu..Ono se ti to jednou vymstí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ocet na tvůj lak je přímo ideální balzám.
Nicméně z toho co jsi napsal jsi zřejmě dost nevyrovnaný člověk, který má dost mindráků. Ne jak ostřikuješ – to je již výsledek – ale napsat „… svou trapnou feldou…“ o tobě mnohé vypovídá.
Ale ani mne tě není lito. Každý je strůjcem svého osudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Jak už říkal kristus Blahoslavení chudí duchem. Budeš se divit až dostaneš kamenem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek