jak můžu ušetřit za vodu? je možné nějakým způsobem oblafnout vodoměry…mám na mysli ty nové…

přišel už na to někdo vůbec ty staré se dali jednoduše oblbnout ale ted ty nové? kdo to ví???? at odpoví

Nejlepší odpověď
bolak

Vodoměry asi ne, ale můžeš vždycky večír někomu zaklepat na dveře, říct že tě posílá správce baráku abys zkontroloval průtok vody a tlak v trubkách, ale nesmíš to zase moc přehánět, třeba abys tam nenaklusal už s koupací čepicí a žlutou kachničkou v ruce.

Další odpovědi
mosoj

blaff !!!!! a je to hotové. Snadné ne ?
Doplňuji:
rosinka: Je to těžké když jde na člověka kvokání, že ?

ten který je

Pochybuji že ti někdo bude tady dávat návod na podvod.
To Rosinka:Brzděte trochu!

rosinka

Milý anonyme, nechceš radši ušetřit na něčem jiném? Za prvé je hrozné, jak se šetření vodou projevuje např. na důchodcích – smrdí. A tvůj případ to sice asi není, ale přece tady nebudeš chtít po slušných lidech vymýšlet takové podvody. 😉
Doplňuji:
Nechápu, o co vám jde. Nebo, že by potrefené husy?

Drap

Všechno jde oblafnout, ale dříve nebo později se na to stejně příjde

annas

Rosinko, uvědomujete si, co jste napsala? Nejde vždy o věk … Stačí vstoupit do třídy, kde jsou jen samí mladí …