lamalari

Mám nárok na proplácení diet?

jsem Čech pracující na Slovensku se Slovenskou pracovní smlouvou.Byl jsem vyslán pracovně pracovat do ČR a to na 1 rok.Mám nárok na diety?

Nejlepší odpověď
Kankys

Podle mě ano záleží kde hlavně máte v pracovní smlouvě napsáno místo pracoviště. Když je jinde než máte napsáno tak podle mě právo na to máte,ale nejsem odborník 🙂

zzzzz

Fakt nevím, a odpověď mě také zajímá, tak snad někdo bude vědět:-)))

Mám kámoše Slováka, co pracuje tady a je vyslán pracovně na Slovensko, takže opačně jako ty, ale diety má, jenže on má v čr pobyt.