sarkak

Zajímalo by mě, jak je to s nárokem dovolené ve zkušební době. Mám odpracované dva měsíce. Děkuji n

Odpovědi
terry

Máš nárok na poměrnou část.
Mně ji proplatili. Ale musela jsem o to požádat. Zaměstnavatel dělal „mrtvého brouka“.

Ivetka303

Záleží na dohodě se zaměstnavatelem, ale měl/a bys mít nárok na 1–2 dny za 1 měsíc, takže teoreticky si můžeš vybrat 4 dny, ale jak říkám, je to na dohodě, protože seš pořád ve zkušebce – většinou to dávat nechtějí..

mosoj

http://www.me­sec.cz/clanky/na-jakou-a-jak-dlouhou-dovolenou-mate-v-praci-narok/