PanNový

Mám-li holku jak si ji udržet?

Nejlepší odpověď
anonym

Máš-li holku, tak je dobré držet ji za ruku, abys ji udržel.

Někdy to stačí a jindy nepomůže nic, když se slečna rozhodne, že vztah skončí. V tomhle směru neexistuje žádný patent na to, jak má fungovat dlouhodobý vztah. Každopádně na vztahu musí záležet oběma partnerům a musí na tom, co je spojuje, oba vytrvale „pracovat“. Chce to dávat a dostávat dost signálů o citech protějšku, mít a dávat dost volnosti, aby vztah ani jednoho z vás netížil, ale naopak, abyste spolu byli rádi, no a ještě je třeba velká dávka otevřenosti a schopnosti komunikovat spolu hlavně o záležitostech, které mezi vámi mohou vyvolat problémy.
Také si uvědom, že co člověk, to jiná povaha. Co zabere na jednu slečnu, jinde fungovat nemusí. Nechtěj ji ovládat a nedovol jí, aby ona ovládala tebe. Jenom tak se dá mluvit o skutečném partnerství, které je schopné se vyvíjet a vydrží dlouho.

Další odpovědi
zjentek

tohle není potřeba řešit, pokud si chce udržet holka tebe. A pokud ona nechce, neztrácej déle svůj životní čas, dobře ti radím- můžeš se totiž ve způsobu života „jak si udržíme děvčata“ ,úplně ztratit. Vysílá-li to děvče signál, kdy kluk trpí permanentním stresem, jak si ji udržet, je nejvyšší čas hluboce se zamyslet, k čemu je dobré si něco takového držet a jaký je tam pozitivní přínos. A protože myšlení bolí, jsou partnerské vztahy na úrovni, jak to vidíme dnes. Dobré aktuality typu „jak si udržet ženu“ jsou třeba na novinky.cz a tak, ale já striktně doporučuji hledat si dívku, vychovanou a trénovanou v naprosto odlišném duchu, než se tam dočteš.