markyyyyyyy

Mam koupit klukovi darek na prvni rande?? jestli ano jakej??

Nejlepší odpověď
bolak

Když mu koupíš kondom, bude nadšenej.

Další odpovědi
Drap

Raději nic nekupuj.

marci1

Na první schůzku klukovi dárek nekupuj. Až se sejdete vícekrát, poznáte se více a uvidíš, jestli o Tebe opravdu stojí, pak mu můžeš koupit nějakou maličkost. A i potom by bylo lepší, aby Ti dal první dárek on. Držím palce ! 🙂

Kelt

Nemá cenu nic kupovat, možná ho už neuvidíš nikdy. Stejně jde takový člověk na rande s tím, že něco dostane, že mu dáš. Ať je to pusa, nebo něco jiného, záleží na Tobě a na Tvé ochotě, jeho sympatii a pod.

Jádrohlod

Klukovi asi ne , ale já kupoval každé holce na první rande , (někdy i zároveň poslední) , vždy nějakou drobnost . Taková drobnost jako čokoládička a pod nebyla k zahození a slečna toho potom zase až tolik nenamlela. Ale ano , to je o jiném, že ano…

GM

No neblázni! Raději se nech rozmazlovat.

Hamon

Jasně, dej mu :)
Gentleman ví, že dámě je vhodné dát dárek kdykoli. Gentleman nepředpokládá, že od dámy dostane dárek.