Melounek6

Co dát klukovi k Vánocům?

Kluk, který se mi líbí, si mě vylosoval k dávání dárků (paní učitelka tohle stále provádí i když je nám už 15 let). Bude mi dávat CD s nahrávkami toho, jak hraje na kytaru (což byl můj nápad) a taky mi nakreslí můj portrét (což byl jeho nápad). Nevím jestli to tak přijde jenom mě, ale podle mě jsou to dost hezké možná i trochu „romantické“ dárky. Problém je že nevím, co bych mu mohla dát já… Co si o tom myslíte, a nenapadá vás nějaký vhodný dárek, který bych mu mohla dát?

Odpovědi
Malvína

On umí hrát na kytaru a malovat. Díky tomu ti dá takové dárky přímo od srdce. Co umíš ty? Dej mu také něco, kde ukážeš svůj um.

led

Upleť mu šálu. To ešte stihneš, štrikovať základné očká sa naučíš rýchlo.
https://www.a­kosatorobi.sk/vi­deo/3544/ako-zacat-strikovat-ako-sa-naucit-strikovat

elkon

Dej mu něco, co umíš.