Avatar uživatele
Martasss

Mam jit s 13 letou holkou na rande co mam udelat kdyz se sni chci libat? Jen tak kdyz pujdem taj ji mam dat pusu neboco?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3859 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Awe

Chápu že tímhle si musí projít každý,ale to je dnešní doba opravdu tak v prd…? Nikdy jsem se nemusel nikoho ptát jak mám dát holce pusu.Sedět na internetu umí,hrát hry online umí veškeré kraviny jako je FB mají ale jak má dát pusu holce musí „vygooglit“.Boha krista lidstvo brzy vymře

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jsemtady

To poznas, kolikrat se devcata chtej libat vic jak my. Mno ale poznas takovej vhodnej okanzik, asi by se k tobe stavela bliz a tak nejak by mlsne koukala, nejspis bys to poznal, mno a pak hezky pomalu a opatrne .. no mozna te sama prekvapi, ale mozna ze se bude drzet naopak dal, tak tam si dej bacha, at to neposeres. Zadny zbrklosti 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nič nasilu, ten správny moment príde ako neplánovaný nečakaný hosť. V dnešnej dobe samej elektroniky to máte ťažšie než my, dávnovekí ľudia žijúci v prírode, na stromoch.
Doporučujem aspoň na prvom rande „neleštiť“ mobil, najlepšie ho vypnúť, aby ste nezabudnuteľnú krásu prvého rande mohli naozaj vychutnávať.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Předchozí otázky : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=l%C3%ADbat%20hol­ku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simča9000

Ahoj mě je 13 let a tobě asi taky že? Mám stejný problémi s klukem jestli máš fb nebo skype tak bych ti mohla poradit jen mezi námi a ty by si mohl poradit mě :) kdyby něco napiš mi na email že stojíš o mou radu jak na 13letý tak já vím jaký sou holky v mím věku ;) muj email: simca9000@seznam.cz napiš mii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek