Avatar uživatele
Trpaslik94

Mám dát holce pusu hned na prvním rande, známe-li se od vidění již měsíc?

Dobré odpoledne,

předem říkám, že co se týče pusy na prvním „rande“, tak jsem proti. Vypadá to moc nedočkavě a je to hrozně jednoduchý. A i když to holku nemusí nutně vyplašit, tak mi to stejně příjde divný.

Teď jsem v situaci, kdy jdu ven s poprvé s holkou, která mě chce (neříkal bych tomu ale rande) a já ji taky, což ona taky asi tuší. Vídali jsme se tak měsíc, ale „známe“ se asi týden a padli jsme si do oka. A tak si pokládám otázku, jestli jí teda dát pusu, nebo ne. Je mi jasný, že to většinou nějak vyplyne ze situace, ale i tak.

Když se oba chceme, na co čekat a proč to odkládat? Nemá smysl dávat nějakou druhou schůzku po týdnu, když se stejně mezitím každej den uvidíme v práci. Ale zase mi příjde divný, že spolu jednou zajdeme ven a příjde na to. Tak já nevím. Příjde mi, že nemá smysl to nějak zdržovat a tím třeba i zvyšovat její zájem, to je zbytečný v téhle situaci. Tohle není známost přes seznamku. Ale zase hned jí po hodine venku tu pusu dát, no nevím.

Díky.

Zajímavá 0 před 2728 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

to vyplyne, nesnaž se hledat odpovědi na netu, nech tomu volný průběh, to vycítíš, kdy přijde ten pravý okamžik

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Dej holce pusu kdykoliv budeš chtít a ona to dovolí. Počítat čas nebo počet schůzek je nesmysl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redy

Každá je jiná, já bych se ohradila.

Ale jak je tu psáno, ono to vyplyne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucyfer

To mi připomnělo rok 2013, kdy jsme s přítelem (cca týden po tom, co jsme si řekli, že spolu budeme chodit) vyrazili do kina a celý večer se nechytili ani za ruce, protože jsme se oba styděli. Pár minut před koncem schůzky jsme se nervózně objali a já pak brečela v autobuse a on mě spamoval omluvnými smskami :D Přitom bylo cítit, že se na to oba celou dobu soustředíme a nikdo z nás neudělal první krok. Pusu jsme si nakonec dali až o další týden později. Co z toho plyne? Nech/te věcem volný průběh (jak napsal Alesh), ale nedovolte, aby vás spoutal strach, když bude atmosféra více než jasná. Odcházet pak budete šťastnější 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Proč čekat? Ani jsem to celé nečetl, jelikož vím, že tam určitě píšeš blbosti.

Nechápu, co všichni máte s tím „čekáním na správný moment“. Hovadina.

Klidně se s ní vyspi hned první minutu, co ji znáš, pokud máš na to chuť a ona taky, proč bys sakra nemohl?

Vysvětli mi to prosím moc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek