Trpaslik94

Mám dát holce pusu hned na prvním rande, známe-li se od vidění již měsíc?

Dobré odpoledne,

předem říkám, že co se týče pusy na prvním „rande“, tak jsem proti. Vypadá to moc nedočkavě a je to hrozně jednoduchý. A i když to holku nemusí nutně vyplašit, tak mi to stejně příjde divný.

Teď jsem v situaci, kdy jdu ven s poprvé s holkou, která mě chce (neříkal bych tomu ale rande) a já ji taky, což ona taky asi tuší. Vídali jsme se tak měsíc, ale „známe“ se asi týden a padli jsme si do oka. A tak si pokládám otázku, jestli jí teda dát pusu, nebo ne. Je mi jasný, že to většinou nějak vyplyne ze situace, ale i tak.

Když se oba chceme, na co čekat a proč to odkládat? Nemá smysl dávat nějakou druhou schůzku po týdnu, když se stejně mezitím každej den uvidíme v práci. Ale zase mi příjde divný, že spolu jednou zajdeme ven a příjde na to. Tak já nevím. Příjde mi, že nemá smysl to nějak zdržovat a tím třeba i zvyšovat její zájem, to je zbytečný v téhle situaci. Tohle není známost přes seznamku. Ale zase hned jí po hodine venku tu pusu dát, no nevím.

Díky.

Nejlepší odpověď
Alesh

to vyplyne, nesnaž se hledat odpovědi na netu, nech tomu volný průběh, to vycítíš, kdy přijde ten pravý okamžik

Další odpovědi
dubraro

Dej holce pusu kdykoliv budeš chtít a ona to dovolí. Počítat čas nebo počet schůzek je nesmysl.

redy

Každá je jiná, já bych se ohradila.

Ale jak je tu psáno, ono to vyplyne.

Lucyfer

To mi připomnělo rok 2013, kdy jsme s přítelem (cca týden po tom, co jsme si řekli, že spolu budeme chodit) vyrazili do kina a celý večer se nechytili ani za ruce, protože jsme se oba styděli. Pár minut před koncem schůzky jsme se nervózně objali a já pak brečela v autobuse a on mě spamoval omluvnými smskami :D Přitom bylo cítit, že se na to oba celou dobu soustředíme a nikdo z nás neudělal první krok. Pusu jsme si nakonec dali až o další týden později. Co z toho plyne? Nech/te věcem volný průběh (jak napsal Alesh), ale nedovolte, aby vás spoutal strach, když bude atmosféra více než jasná. Odcházet pak budete šťastnější 🙂

anonym

Proč čekat? Ani jsem to celé nečetl, jelikož vím, že tam určitě píšeš blbosti.

Nechápu, co všichni máte s tím „čekáním na správný moment“. Hovadina.

Klidně se s ní vyspi hned první minutu, co ji znáš, pokud máš na to chuť a ona taky, proč bys sakra nemohl?

Vysvětli mi to prosím moc.