Dr. Einstein

Mám Fifa 10, jak můžu hrát s mim kámošem???

S mojim kámošem hraju často Fifu 10. Zdá se nám ale blbé že hrajeme každý svuj zápas. Proto jsme skoušeli hrát spolu přes Internet. Nešlo to, i když jsme měli počítače těsně u sebe, Jak to??????

Nejlepší odpověď
Velbloud

Počítače nesmí být vedle sebe, ale pod sebou. Tzn. jeden počítač položte na druhý, pak by vám mělo naskočit připojení.

Další odpovědi
Generic_name

Myslim, ze to nepujde. Mimove mohou pouzivat pouze gestikulaci/mimiku, ovladac jako takovy do ruky vzit nemuzou.

Leda nastavit webkameru, aby interpretovala jeho pohyby a prevadela je na stisky tlacitek atp., ale za tu namahu to IMO nestoji.

verka

Propojit kabelem, kříženým UTP nebo po netu, ale jen originál.