Pottato

Jak nastavit práva hlavnímu adminovi na TS3 tak, aby mě nemohl přetáhnout z mé soukromé místnosti ani se do ní připojit?

Ahoj, jsem majitelem serveru TS3 a potřebuju nastavit práva hlavnímu adminovi. Ale nechci, aby mě mohl přetáhnout z mé soukromé roomky nebo se mi do ní připojovat. Kam kliknout? :D Už jsem nastavil sem tam něco. Díky za odpověď!

PS: Připojování do roomky jsem si už pořešil, ještě přetahování z roomky :D

Odpovědi
aliendrone

Júúú! To je otázka přímo nostalgická (pro mne)! Tedy – zrovna když vyšlo úplně nové TSko trojka, tak jsem s „vážným“ hraním končil, mnohem zajetější mám TS2 (a ani na to si už moc nevzpomínám, přeci jen to je nějaký pátek). ;) :D :D

TS3 je bezva škálovatelné/nas­tavitelné. Všechno řeší hodnota „needed power“, tudíž si nastav hodnotu alespoň o 1 vyšší. Matně si vzpomínám, že v „permisssions“ musíš nastavit „move power“ resp. „needed move power“. Ale mám pro tebe BEZVA tip – PŘÍRUČKA (dokumentace)! Z té jsem se naučil všechno sám, je fakticky dobrá (tyhle věci když jednou udělají, tak obvykle zůstanou stejné nebo je ještě vylepší) a kdyby něco, tak TSko má i výborné fórum – tohle SPOLEHLIVĚ vyřeší tvé problémy.

Také na Fakahedě (tam jsme TSko hostili) můžou poradit. (nebo tehdy alespoň se tam daly sehnat dobré informace, nevím jak dnes).

Vím, o co ti jde – privátní roomka, kde nechceš být rušen, ale je vidět, že jsi připojen (přítomen). To je MOC DOBRÝ nápad, protože to má pozitivní dopad na chování uživatelů, když vidí, že je připojený admin, resp. někdo s vysokým oprávněním, kdo případné otravy a narušitele pořádku může „postavit do latě“ kickem/banem.

Předpokládám, že zde lepší tip nedostaneš, na tyhle věci vyhledávej specializovaná fóra/weby, přeci jen tu řešíme věci obecně a povšechně. A já už jsem rád, že si vzpomenu, kam jsem, do prčic, dal klíče, takže… ;) :) :D