Itz SkyPvP

Nevíte, jaký postih můžu mít za 6 neomluvených hodin na ZŠ?

Mám 6 neomluvených hodin na zš a zajimá mě jestli se mi něco stane

Dobrý den,mam 6 neomluvený a aby mi dala dutku nebo něco tak musim mít 7 hlední na to střední nebo učiliště?(chci jít na uměleckou)

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na špatném místě. Máte určitě napsané ve školním řádu, jaký budete mít postih za neomluvené hodiny.

Neměl jste připustit, abyste chodil za školu.. Proč jste nedodal omluvenku, nebo proč vás rodiče neomluvil,. vědí o tom.? Teď musíte nést důsledky svého činu.

Co byste odpověděl mně, pokud bych vložila stejnou otázku?

Jak to vše dopadne, ví jen třídní učitel, který vás zná a bude posuzovat vaše chování atd.

Další odpovědi
Mp2

Podívej…

Na mne byl v devitce učitel drzej a sprostej..
Já jsem mu řekl.. „tohle chování se vám jednou šeredně vrátí!!“
On se tomu zasmál..
Já jsem řekl „nebo se vám už vrátilo a máte z toho mindrák…“
Prostě chytnul nerva a začal mi nadávat do rodiny, protože se znal s mým otcem, který se rozvedl s mou matkou.. Řikal véci typu, že se ani nedivi, že odešel, že kdyby mek za syna takovyho h***la, tak by to udělal taky..

Vymyslel si totální nesmysly a jeho manželka byla zástupkyně ředitele..
Ředitel mi dal trojku z chování!!!!!

Nechal jsem to být, po týdnu jsme to řešili se školní inspekcí.. Zkusili jsme se proti tomu v jejich režii odvolat.. Ředitel byl drzý, zástupce taky…
Tudíž jsme to řešili dál..
Z ředitele se stal zástupce, ze zástupkyne obyčejný učitel a učitel ve škole skončil.
.. Trojka mi zůstala, ale kdykoliv mohu dokázat, ze jsem ji mel neoravem..
Nikdo ji nikdy neřešil..

Pokud jde o hodiny…
I za jednu neomluvenou jsou problemy, pokud ma učitel mindrak…
Řešit to vůbec nemusí.. Ale pokud to prekroci určitý počet, musí to oznámit sociálce.

Jeden cikan měl myslím 200+ neomluvenych..
Dneska prodava trávu a jezdi bavorakem.. Asi ho to. Epoznamenalo

Rokio

I jedna neomluvená hodina stačí k tomu, aby to mělo nějaký postih. Myslím si, že pokud máš jednu neomluvenou hodinu, tak je to na napomenutí třídního učitele, ale nejsem si jistý.

Každopádně za záškoláctví bývají poměrně citelné tresty a už jen málo neomluvených hodin stačí třeba i ke snížené známce z chování. O nářezu od rodičů ani nemluvě.