Lucy13

Malování…

Před měsícem jsem si vymalovala, a mám postel hned vedle zdi a tak polštářem jsem si ošoupala zed. Takže ted tam mám škaredý flek. Poradíte mi čím by se to dalo zamaskovat???

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží čím jsi malovala, jestli bílou barvou, tak opravit bílou. Pokud barevně, tak to bude problém protože tu už nechytneš. Jedině udělat tmavší jako obdelník kolem postele. Jinak prodávají takový ty rohože, dát na zeď.
Jinak já dávám do primalexu mlíko, které barvu nevím co, ale neotírá se tolik.

Další odpovědi
flodur

Já si nechávám v zavařovačce zbytek barvy dobře zašroubované,a vždy se mi to pro tento případ hodilo.Takže příště ju.

rybíz

Primalex nebo Remal se většinou neotírá. Pokud jsi malovala něčím jiným,, třeba kaolínem, pak tam je třeba dát klíh, který zabrání otěru.Je dobré si nechat od každé barvy cos malovala, trochu barvy v dobře uzavřené sklenici,aby nevyschla, na různé oděrky apod (viz flodur). Jinak na tu zeď se hodí různé rohože, koberec, tapeta a jiné.

lorja

Taky jsme řešili co na delší stěnu u které je válenda.Přidělali jsme na zeď lištu.Na tu jsem přilepila suchý zip a našila polštářky v barvách ladících s interiérem.Po­vlaky jsou zezadu opatřeny tou druhou částí suchého zipu.Vypadá to hezky a zeď netrpí.

elektrikář

My jsme mněli za gaučem dřevěný rám, vypletený širokým poruhem, na něm vrstvu vatelímnu a potažené stejnou látkou jako gauč. Bylo to teplé a mněkoučké.