spooky

Malování stěn v bytě. Mám již vymalováno 3× nátěr fialové barvy na bílem podkladu a pořád jsou vidět bílé šmouhy.

náčiním to není :) je nové a čisté, tak nechápu proč se tam utváří a hlavně jak se toho zbavit .. už to chci mít hezký :) PORAĎTE PROSÍM !!! DÍÍÍKY!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Me poradil odbornik , ze : Kdyz nejsme profi maliri , ze nejlepe malovat , kdyz je venku mlha – podzim , nebo prsi …zima…nesmi vam do mistnosti svitit slunce !! Z toho pak mate smouhy. V zime ta zed nejlepe bere barvu , kdyz je studena – to pak staci jen jeden nater. -iv-

Další odpovědi
FOG

U nas pouzivame na velmi"spinave",tma­ve ci „zatecene“ zdi – mapy barvu tzv. kryci.
Bud je primo bila nebo si ji muzete nechat natonovat do barvy budouci,kterou chcete pouzit prave ted.
Jmenuje je to „KILLS“.
Na nensi,treba zaspinena mista se prodava i ve spreji.Nekdo pouziva nitro,ci olej. podklad. A kdysi jsem videl,ze pouzil na male „fleky“ malir v CZ i mleko.
Naopak,pokud chcete tmavou barvu,tak to vezme i nekolik nateru valeckem,nekdy se musi treba i do krize.Mela by byt dobra kvalita barvy.
A u tmave cervene je jeden trik,aby se nedelaly cmouhy,tak se musi nejprve podmalovat barvou sedou a pak 2–3 natery cervene.Mozna by to pomohlo i u te fialove.

anonym

Nebyla chyba hned na začátku?Někdy jsou zdi tzv.mastné,jsou potřeba omýt,snad to nebude ten problém u vás.Teď už bych dala ještě jeden nátěr,a vyčkala.Budou­,nebudou..Při kvalitních krycích barvách by být neměly.

Zdroj: http://www.du­mabyt.cz/rubri­ky/dum/stavba-a-rekonstrukce/jak-spravne-vymalovat_22376­.html