Avatar uživatele
panenka

Malování místnosti

Dobrý den včera jsem si malovala kuchyn na žluto i když mi to manžel kolem kamen obložil,při vaření mu omylem olej poprskal spodní zed můžete mi prosím poradit jak ten olej odstranit?dnes jsem to zkoušela Jarem a hubkou přetřít ale po vyschnutí to tam mám furt. děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, flodur před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nepomůže křída? Já jsem si jednou postříkala zeď, ale je pravda, že šlo jen o několik kapek. Křída mastnotu do sebe vsákla druhý den nebylo nic poznat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

Oškrábat omítku a znovu naštukovat.Na jiný způsob jsem zatím nepřišla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ten odstraníte těžko – bez poškození malby.
Pokud máte zbytek barvy,kupte si autolak ve spreji,odstín co nejpodobnější malbě.
Lehce !! fleky přestříkněte,třeba vícekrát.
Přetřít malbou.Kdyby se vám dělaly na emailu „mastná oka“,a asi by se dělala,přidejte si do malby KAPKU!! Jaru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Pred cvrt stoletim to nas malir vetsinou premaloval mlikem nebo pak emailem – olejovou barvou a znovu premaloval.
dnes,kdyz sam maluji a to nekdy i profesionalne jako dnes ,pouzivam na takova mista „problock“ neboli bilou barvu i ve spreji ,ci „kills“,neco jak doporucoval Bubca a po zaschnuti znovu premalovat.
Ale neni to asi celkove reseni,protoze budete varit i priste ,ne? Treba umyvatelnou barvu,tapetu nebo kachlicky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek