Avatar uživatele
anonym

Malá Anička?

jak může být někdo tak krutý a unést malé dítě,ted její tatínek dával výzvu do televize,proč náš stát není tvrdší k pedofilům? jen doufám že se takovému gaunerovi nedostala do ruk

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Miroslavst, BEAES, dagry, aramah, hanulka11 před 4955 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

Ano je to opravdu strašně co asi prožívají ti chudáci rodiče. Otec nabízí 3.5 mil Kč případným únoscům. Kdoví ale, jak by se taková dívenka z toho traumatu vzpamatovávala. A doživotí takový hajzlům je moc měkké řešení. El. křeslo a je po ptákách. My na hajzly budem ještě dělat ne??

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Nic jiného než doufat nezbývá. Je to hrozné co se děje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ted jsem na tuto otázku zrovna odpovídala pokud jí unesly a našly by jich tak bych jim napařila doživotí (škoda že u nás není trest smrti)
Ano je to hrozné přeji si aby se rodičům vrátila je mi tych rodičů hrozně líto

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

A už je to tu zas. Lidi (sakra),
pedofil:

  • NEubližuje dětem
  • NEzneužívá děti
  • NEunáší děti.

Pedofilie je doslova přeloženo láska k dětem a 98% sexuálního násilí na dětech NENÍ pácháno pedofily. Je to, jako byste měli s únosy a zneužíváním dětí spojené automechaniky. Automechanici prominou, byl to jen další absurdní, nicméně trefný příklad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Přemýšlím o tom,jsem možná vedle,ale zaměřil bych se na ty bezdomovce co tam bydlí v tom okolí.Podle mého ale mohou ublížit hlavně fetáci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

Quentos: pročti si nejdřív co to pedofílie je. http://www.po­oh.cz/sex/a.as­p?a=2002024&db=333

Lidé, kteří něco takového udělají mají sami se sebou nějaký problém ale sami o tom třeba nevědí, nepřijde jim jejich činění špatné ačkoli je. Chudáci děti, které si něčím takovým projdou. Ve většině případů, pokud přežijí, mají zničený život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel CZ

Ať už je to pedofil nebo kdokoli jiný, tyhle lidi, co znásilňujou malý děti, zaslouží jediné! Mučit je jako ve středověku a do konce života!!!

0 Nominace Nahlásit