Mají v USA občanské průkazy?

Mají v USA občanské průkazy? V amerických filmech často chtějí jako důkaz totožnosti řidičský průkaz ale mají tam i naší obdobu občanských průkazů? A jestli nemají, tak jak identifikují lidi bez řidičáku?

Nejlepší odpověď
Lukes888

Mají občanské průkazy, . Jsou podobné jako naše. Vlastní zkušenost.
Doplňuji: Cizinci kteří do USA přišli za prací a nemají tam trvalý pobyt, mají kartu modrou. Cizinci kteří dostaly trvalé víza, mají kartu zelenou.

Další odpovědi
Tw!st

Ano, mají něco takového, říkají tomu ID