kia

Pro Litevci nemají občanské průkazy?

Nejlepší odpověď
annas

Hledala jsem na litevských stránkách a našla jsem, že Litevci prokazují svou totožnost a státní občanství osobním průkazem totožnosti. Od r. 2009 obsahuje on-line identifikaci a možnost elektronického podpisu.

Pro cestu do zahraničí pak existuje pas, pokud je k vycestování nut­ný.

Doklady jsou povinné pro osoby starší 16 let.

Fotografie dokladů i další informace najdete v odkazu.

http://www.po­licija.lt/index­.php?id=12633

Další odpovědi
Drap

Nepotřebují je. Identifikují se jiným způsobem. Je to tak ve více státech. Občanské průkazy nejsou třeba ani v USA

isteron

Preukazujú sa vodičskými preukazmi ? A tí neschopní, ktorí nespravia skúšky, invalidi sa ako preukážu ? Pubertiaci sa čím identifikujú, preukazom do miestnej knižnice ? Mne sa zdá, že to je len konzervatizmus a tradícia. Tak ako ich jednaké bankovky.

Bičiště

Nepotřebují je, je jich málo a všichni se znají

Agneta

A co tedy mají?