Rokio

Mají právo na svobodu projevu i duševně nemocní lidé?

Za předpokladu, že psychicky narušený jedinec, dodržuje zákony země, ve které žije, může dávat najevo příznaky své duševní choroby, i kdyby to byl kupříkladu schizofrenik, maniak, nebo autista?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Mc Merkurion

jiná odpověď

… jestli ze sebe nechceš dělat většího blbce než vypadáš, zamysli se už konečně nad svýma otázkama, co takto ústav ??? to jste se neučili ??? ne ??? tak si ji přčti a pak se ptej !!!

Kuchařosatan

jiná odpověď

Rokio

Mc Merkurion: Dnes jsem byl v práci. Pracoval jsem 4 hodiny. Za směnu jsem zvládl udělat 1,5 bedny. Pracuji jako dělník a zkompletoval jsem 1.200 součástek (1 bedna = 800 součástek na špičkování).