Avatar uživatele
Zlatý

Majé odpovedi.cz ošetřeny všechny možné švindle v bodování?

Byla učiněna všechna opatření vůči vůči lstivému vymámení hvězdiček?
Doplňuji:
Funguje vám tohle? > http://www.odpovedi.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

kdyby za ty hvězdičky pak byly nějaké peníze, tak si dám tu práci, abych seděl od rána do večera na odpovědích a hledám švindle, ale takhle ne:)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

Já myslím, že ošetřeno není nic a celé bodování je jedna velká legrace :) Nevím jestli je to původní veselý záměr adminů anebo tím způsobem snámi všemi vtipkují někteří zarputilí žertéři, každopádně je to teda džungle :D
Doplňuji:
Odkaz nefunguje, co to je?


Avatar uživatele
Stříbrný

Domnívám se, že švindle tu jsou a nemalé. Taky mi těžko asi někdo může vysvětlit, jak během půl roku účasti na "Odpovědích" můžou někteří lidé zde získat zlaté "medaile", byť by byl aktivní sebevíc, ale možná je to můj dojem, nevím...
P.S. Odkaz nefunguje.


Avatar uživatele
Zlatý

má pravdu a jak píše pusinka50 o švindlech sledovala jsem body u Bohemicy a nějak ji přibývaly bodíky aniž by odpovídala, nebo položila nějakou otázku tákže má pravdu i ona je to tu mámivé :(
Doplňuji:
na začátku věty mělo být "máš" omlouvám se, co to zas se mnou dnes je ??
druhý kiks, kdy příjde třetí ??


Avatar uživatele
Zlatý

takové věci mne nezajímají

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

Sůwa

Mně taky záhadně naskakovaly body, když jsem se blížila ke stříbru, tak teď pro jistotu raději píšu ( většinou ) do diskuze, protože o zlato nemám zájem. Je mi ale divné, že jako stříbrné mi to stejně neumožnilo nominovat odpověď. Snad tu nesmyslnost celkového žebříčku admin časem pochopí a ponechá jen hodnocení odpovědí, bez sečítání. Zatím je to tak, že kdo je tu déle aktivní nutně musí mít víc bodů a naopak v čele žebříčku jsou dávno zmizelí uživatelé. Na konkurenčním serveru poradte.cz se body po roce odečítají...

Avatar uživatele

anonym

Briketko, když už jsi uvedla mne jako příklad "falešného" bodování, musím se také ozvat. Vyznělo to tak, jako by někdo bodoval aniž bych odpovídala nebo kladla otázky, tedy že kdosi hodnotil neexistující otázky a odpovědi. Jinak nechápu termín falešné nebo "švindl" body. Pokud je mi známo, má každý uživatel nějaký počet bodů k hodnocení, který je nějak limitovaný. A je na každém, jak svoje body použije. Sama často oboduji starší odpovědi jiných uživatelů, s jejichž obsahem souhlasím aniž bych odpovídala. Za svými odpověďmi si stojím a je na ostatních, jak a jestli vůbec, je ohodnotí. Já boduji obsah odpovědi a často ani nevím nebo si nevšimnu, kdo ji vypracoval. Na rozdíl od Briketky mi nepřipadá divné, že mi naskakují body aniž bych byla on-line. Tak to prostě je. Napíšu odpověď a půl dne třeba Odpovědi vůbec neotevřu, ale ta odpověď si prostě žije vlastním životem a někomu se líbí nebo s ní souhlasí, tak ji ohodnotí. Taková práva i možnosti prostě na Odpovědích jsou. Nemám Odpovědi k marnění času, zabíjení nudy a masírování ega. Necítím potřebu se přiřadit k nějaké skupině sympatizantů nebo odpůrců . Zatím se ke mně "místní" chovají slušně, já se chovám slušně, neporušuji místní etiku a nehodlám si nechat kazit náladu něčím, co nemá ve skutečném životě vůbec žádný význam. Někdy mám pocit, že "popularita" Odpovědí spočívá právě v tom, co se tady odehrává v paralelní linii mezi místní komunitou uživatelů. Prioritou by mělo být odpovídání na dotazy nebo jejich pokládání.

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

kurnik to se nám to zas rozjíždí :)

a to mě původně jen zajímalo, jestli člověk může poslat odkaz na ohvězdičkování někomu jinýmu nebo jestli je teoreticky možný sám sobě obodovat odpověď...že sem se vůbec ptal

Avatar uživatele

anonym

Bodovat sám sobě? Nevím, jestli je to technicky možné, ale koho by to těšilo? Každý tady tvrdí, že mu nejde o body, tak proč ty konstrukce, co by bylo teoreticky možné? a s posíláním odkazů na ohvězdičkování? Také zajímavé- to myslíš něco jako rozkaz :"Boduj!" Někdo to tady má prostě tak, že napíše odpoveď a během několika vteřin má obodováno od uživatelů, kteří se běžně už ani neangažují, neodpovídají, neptají se, jen bodují svého oblíbeného určitého uživatele. A jiný to má zase tak, že jeho odpovědi se bodují s určitým zpožděním . Nic z toho ale není zakázané nebo porušování pravidel. Každý uživatel prostě v rámci Odpovědí využívá svoje body k vyjádření svých názorů nebo sympatií. Je to určitě lepší než pokládat osobně zaujaté záštiplné "radoby" otázky.

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

mě, by to bavilo, když vidím že je moje odpověď kvalitní a nikdo si toho nevšim, přišlo by mi nefér se neocenit :)

Avatar uživatele

anonym

Pochybuji, že tvoje odpovědi nebo otázky by někdo přehlédnul. To se nedá...A ty kvalitní obzvlášť :)) A potom ta výživná diskuze :((

Avatar uživatele

anonym

ad Bohemica, že se vůbec necháš vyhecovat?
Přitom stačí jednoduchá fakta: Samotná tato otázka o švindlech je pokusem o švindl získání hvězdiček na tazatelovu otázku.
briketka úplně zapomíná na fakt, že body naskakují za denní přihlášení (anž by člověk musel odpovídat zrovna v zábavě a na přední stránce, kam většinou chodí místní remcalové).
A ještě taková malá technická poznámka, nominace se připočítávají teprve po 10 dnech, kdy program uzamkne otázku, a tím vlastně aktivuje body za nominaci, což je za každou 5 bodů, čili kolik nominací, takový násobek 5.
Nevím proč mi to připomíná staré úsloví "Podle sebe soudím tebe".
Jako by nemohli odpustit právě ti, co trvale kralují na čele měsíčních přehledů, že si troufl je přeskočit nějaký cizák, co nepatří do jejich silácké party. Prý jsi už před časem dostala avízo do vnitřní pošty, že si nějak troufáš, tak zřejmě budeš asi tušit, odkud vítr věje.

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

jo, interní pošta je skvělá věc :) dostávám do ní občas velice zajímavé depeše, nevěřil bys, ale někteří z tvých oblíbenců tě dokonce považují za klauna :)

Avatar uživatele

anonym

Jaké vyhecování? Prostě normální akce-reakce :))

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

bolak: Prozradíš nám, co tam bývalo, když to ještě nevypršelo?

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

manon: to je škoda :) , co to přesně píše?

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

to nehle, taky nic? > http://www.odpovedi.cz/…

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

Na obou to píše: "Platnost odkazu vypršela. Zkuste to prosím znovu."

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

pak je to v pořádku :)

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

Jsi tajemný jak hrad v Karpatech :)

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

to je odkaz na odhvězdičkování mojí otázky :) kdyby to nebylo ošetřený tím časově omezeným kódem, tak by mi všichni co klikli na odkaz dali hvězdčku :)))

Avatar uživatele
Stříbrný

manon

Dobrý test :)

Avatar uživatele
Zlatý

briketka10

??
:(

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

Avatar uživatele
Zlatý

briketka10

ale no ták nejsme na přechodu

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

však vono to brzy přijde, neboj :))

Avatar uživatele
Zlatý

briketka10

no kdyby uzákonili tohle :))
hned bych mávala to by byl zmatek :D
http://zpravy.idnes.cz/…

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

teda to je ale kravina :D

Avatar uživatele
Zlatý

bolak

a to sem měl původně na mysli jinej přechod..

 

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4950
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2675
Zlatý briketka10 2419
Zlatý annas 2073
Zlatý quentos 1639
Zlatý iceT 1552
Zlatý tom004 1522
Zlatý marci1 1505
Zlatý mosoj 1496

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.