aaabbbccc

Nepřipadá vám to také divné?

že lidé v amerických filmech si při vyčištění zubů nevypláchnout pusu a jdou rovnou spát.. o.O

Nejlepší odpověď
Quimby

Taky v celém filmu nejdou ani jednou na záchod pokud to není nutné pro daný příběh.
Takže takový detaily bych vůbec neřešil.

Další odpovědi
briketka10

a pořád maj v ruce cigaretu, nebo něco baštěj žejo ? 😁

led

Pre film vypláchnutie úst, pokiaľ nejde o dramatické napitie, nemá význam. Človek vtedy nerobí reklamu svojmu zubárovi do kamery ako sa deje pri čistení zubov.
Myslenie režisérov (hlavne filmových) sa odlišuje od myslenia bežného diváka, preto sa nesnažte pochopiť ich zámery.

Stingo

a chodí i ve skutečnosti po baráku v botách?

www

Co se děje zvláště v amerických filmech už dávno raději neřeším, na logické detaily jsou totiž mistři 🙂

anonym

Tak takovéhle detaily neřeším.Spíše si všímám, že v botách lezou do postele.
Nebo si také všímám toho, že mohou do firmy zavolat že nepřijdou do práce že je bolí hlava a mají to placené (a ne jako u nás, že nemáme placené tři dny nemocenské), nebo také to, že když nemají peníze, sesbírajíkeré nepotřebné léky (či léky po zemřelých osobách), vrátí je do lékárny a tam jim dají za to peníze.
Zkrátka si více všímám sociálních aspektů a toho v čem to mají v Americe lepší proti nám a co bych mohl využít v diskuzích, když tak každý chválí Ameriku.
Zrovna tak si všímám, že Američané v rámci vojenské pomoci jiným zemím vlastně tu zem okupují, jen aby získali její nerostné bohatství (ropu, plyn atd).
Přesně to sedělo ve filmu Avatar.
Doplňuji:
oprava..sesbírají některé nepotřebné…

da ny

A co je na tom divného? Vy to snad neděláte?
O tom Vás měli poučit rodiče, škola, lékař….
Samozřejmě, že ráno, před snídaní si pastu vypláchnout musíte :)
Právě na noc nebo v pauze mezi jídly je naprosto ideální čas pastu nevyplachovat!
Alespoň je v amerických filmech i něco užitečného 😉

Doplňuji:
Kartáček má být měkký, pasta „libovolná“. Ty které pomáhají při zánětu dásní, na citlivé krčky atp. nemohou dokonale pomoci během dvouminutového mechanického čištění chrupu, jazyka a masáže dásní.
Pasta musí působit nějakou dobu v ústní dutině. ;)

http://profimed­.cz/znacky/swis­sdent

huxa

lahny-přemýšlíš moc jednoduše. Třeba v afghaninistánu není ani tisícina světových zásob ropy, tudíž oproti Egyptu, Íráku, apod. by nestál vůbec za to se tam hnát. To samé s rozptýlenými naleziště nerostů. Ovšem v jednom máš pravdu, Afghánistán je skrz ropu velmi dobré „osvobodit“ a zezápadizovat, aby přes něj mohl vést ropovod, ovšem dnes má zde s ropovodem větší šance Rusko.