Dudu855456

Má to vůbec ještě smysl?

Mám 18 let starého pejska křížence fenku.Je to s ní špatné.
Nechce jíst nic jiného než uvařené kuře.Když jde,tak zakopává a nebo se převalí na bok.Je slepá a nemůže skoro chodit.Poslední dobou i když jí,tak hubne.Vodu pije.Máme jí nechat uspat nebo ne?

Nejlepší odpověď
iceT

Myslím,že volba je jen a jen na vás,jestli necháte nebo nenecháte uspat.Pokud pejsek špatně vidí a nemůže chodit,tak je to snad jasné.Nechci být za necitu,ale pro pejska by to bylo snadnější,než ho nechat trápit,i když ho zřejmě nic nebolí.
Mamka nechala uspat 16 let starého NO,když začal tahat zadní packy za sebou.Ano,bylo nám to všem líto a obrečeli jsme to,ale nedalo se nic jiného dělat

Další odpovědi
anonym

Ano, nechte ji uspat, ušetřete jí bolesti, vždyť ji máte rádi, nenechte ji trápit.

Michaela.Ch

Je to těžký ale spánek by jí ulevil. Musí ji vše bolet a musí trpět. Je to těžké a citové rozhodnutí, ale já bych osobně ji uspala, aby už nemusela trpět.
Doplňuji:
I když na sobě bolest nemusí nechat znát. Mi jsme nechali také uspat našeho pejska bylo mu 17 a doufám že se mu ulevilo. Ale je to jen na vás.

kamila44444

Je to jen na vás. Já osobně bych ji nechala uspat, aby se už netrápila a pokud bych ji neuspala, tak bych ji potom doma nechtěla vidět bezhybnou ..

anonym

Poskytněte poslední službu svému pejskovi a umožněte mu důstojný odchod.