Zvědavý

Má tady někdo zkušenosti s nějakou aplikací, co nahrává hovory?

Chtěl bych do mobilu Huawai P10 lite nějakou aplikaci, co by mi automaticky nahrávala všechny příchozí i odchozí hovory. Máte něco takového taky? Dáte mi nějaké doporučující aplikace? Díky

Odpovědi
Edison

Zkus hledat call recorder. Jednak se tak jmenuje určitě jedna appka, možná víc, ale určitě jich vypadnou mraky.

Dochy

Používám „Automatic Call Recorder“ česky „Záznam hovoru“ od Appliqato. Ale určitě existují další s podobnou funkcí.

dalid

ja pouzivam Another Call Recorder, vyuzivam iba zakladne funkcie, na ziadny problem som nenarazil. Vybral som ho podla referencii v google play.

KarellV

Je jich mraky na internetu .. za nejaky pak casem platis, aniz by si o tom vedel ..