zvonisek

Má smysl se ještě snažit?

Jsem člověk, který má velmi pevnou vůli a vždy jde za svým cílem. Teď jsem měla poslední pokus DT z AJ a nevím, zda jsem to udělala. Chodila jsem třikrát až čtyřikrát týdně na doučování k různým učitelům. Všichni říkali, že na to mám, prý bez problémů. Všechny testy z minulých ročníků jsme postupně udělali a vždy nejméně na 65 procent, ale většinou na 80 procent. Pokud bych to neměla, tak co mám dělat? Z celého ročníku jsem měla nejlepší známky a teď bych to neměla? Doufám, že se konečně usměje na mne štěstí. Byla jsem přijatá na tři pomerne složité vysoké školy, z nichž je jedna umělecká, takže úplně hloupá asi nejsem. Čím to tedy je? Může to být stresem? Užívam lék, který ovlivňuje i soustředění.

Odpovědi
zjentek

Jsi v pohodě. Nic neřeš, udělej jednu z těch škol a pak tradá, prostě ŽIJ! Je to easy – prvně přijde milování, pak stres z reality života a nakonec smrt. Ostatní okolo jsou jen kecy druhých a závist. Drž se co nejdýl, zvoníško, držím paleček. (;

Mc Merkurion

… ne, jen je určitá sorta lidí, která prostě nemá mozek (talent) na jazyky … vím, o čem mluvím … hele, pokuď máš obě ruce zdravý, dycinky se domluvíš,vyber si něco, kde nejsou jazyky potřeba, píšeš to tu furt, takže ti velký šance na to. žes to udělala nedávám … si myslíš, že doktor umí integrály a stavař anatomii (příklad) ???

anonym

Pozitivní mysl, netrap se tím.

Zvidatel

To nezní moc jakobys měla pevnou vůli a šla za svým cílem.

Zvidatel

A ten smysl je vždycky.