má Rytmus rytmus?

Doplňuji:
rytmus je taková zazobaná zloatokopka že by mi ani dolar či euro na paypal neposlal :D

Nejlepší odpověď
Reezo

V jeho hlavě mu zní možná rytmus. Když slyším o čem zpívá a vůbec jak se chová atd… Tak bych mu zakázal zpívat. To je typickej člověk, kterej to dělá jen a pouze pro peníze. Když zpívá o sobě a svém egu… Pro mě je to lidský odpad. Korunu tomu všemu může nasadit jeho Dara, která by měla být odsouzena k odnění svobody za vraždu, ale furt nic se neděje…

Další odpovědi
led

Spevák Rytmus má hudobný rytmus.
O ostatnom sa tu nemienim, ako iný vyjadrovať, nie je to súčasť otázky, nemá to byť ani súčasť odpovede.

marci1

Rytmus má rytmus a „Bolavou hlavu“. 🙂
Jen pro silné povahy : http://www.you­tube.com/watch?v=K8mIT8p­hRrY

ssbboo

Jo Rytmus býval dobrý spěvák.Bohužel už dávno není.