run2

Má problém ten, kdo se jmenuje Tomáš Jedno, když se jej někdo zeptá na jméno?

Jak se jmenuješ? Tomáš Jedno. (To máš jedno)

Odpověď: Ne to sakra nemám jedno potřebuju to vědět.
Odpověď: Vždyť ti říkám, že Tomáš Jedno.
Odpověď: Ty ******!

Nejlepší odpověď
Kelt

Má asi stejné problémy jako Tomáš Fuk.

Další odpovědi
Drap

Ne, nemá. Nikdo s takovým jménem v ČR nežije.

anonym

Pokud jméno a příjmení dává vyřčené po sobě nějaký nežádoucí význam, stačí ho prostě jen říkat v opačném pořadí a odpovídat celou větou … Jmenuji se Jedno Tomáš … problem solved. Pokud s takovým jménem díky infantilním rodičům musí žít, tak si pochopitelně podobných triků vypěstuje několik, a tak není důvod, proč by s tím měl mít velký problém.

marci1

Tomáš Jedno neexistuje, ale Tomáš Fuk teoreticky ano (příjmení Fuk v ČR je). Takže na otázku: „Jak se jmenuješ?“ by asi odpověděl: „Tomáš, příjmením Fuk!“ 🙂

Kepler

🙂 Naštěstí žádný chudák s tímto jménem u nás nežije http://www.prij­meni.cz/search­.php?name=Jed­no&t=0 Dokážu si ale představit tu jundu, kdyby takto odpověděl na policii, nebo u soudu.

ivzez

Nemá.
Problém by měl tazatel…

Petula00

Nevím proč tady někdo píše,že příjmení Jedno neexistuje?není to pravda.V ČR je jich několik.Stačí s trochu namáhat a zjistit si pravý stav věci.To samé by se mohlo říci např. o příjmení Blaho a.j.

yuko

Bavila jsem se s Tomasem – a na neco jsem odvetila:
" to máš jedno" hned mi to doslo, dodala jsem Tomáši a oba jsme se tomu zasmali.
Tomasovi proste nemuzu rict – to máš jedno. Je to legracni.
V zivote jsem neslysela, ze by nekdo mel prijmeni Jedno. Prijmeni Fuk vsak existuje. Takze nerikejte Tomasi Fukovi – to máš fuk 🙂

Zdroj: http://www.kdej­sme.cz/prijme­ni/Fuk/hustota/

quentos

Snad nemáte pocit, že jste vložil originální otázku.
Tenhle „vtip“ je starej jak čeština sama.

marci1

Kelte, máme stejné myšlenky! 🙂

Kepler

No vidíte, a já jsem tuhle legrácku ještě neslyšel. Ale v jednom starém českém filmu bylo:

  • já jsem Zmok
  • to mně nezajímá, máte nosit deštník!

Nebo tak nějak…

marci1

A třeba František Nepil vyprávěl jak ho zastavili při jízdě autem policajti a ptali se ho jak se jmenuje. Odpověděl: „Já jsem Nepil“. Nepochopili, že je to příjmení a musel se vytasit s občankou. 🙂