nictad

Má o mě zájem, nebo ne?

Takže..líbí se mi jeden kluk, který u je 18… bavím se s ním, řekl, že se mu líbím, ale že se mnou nebude kvůli velkému věkovému rozdílu v této době (protože mi je 14 a řekl mi, že pro něj není věk jenom číslo). Je dobré, že mě odmítá, nebo ne, anebo je to jenom nezájem?

Odpovědi
autacek

Tak já myslím, že ti to řekl jasně. Ozvi se mu, až ti bude 15.

Edison

Nevíme. Neznáme ani tebe, ani jeho…

Mc Merkurion

…obojí … má rozum, je tu opravdu věkový rozdíl, a to není jen číslem …

df

Dělej, že ti to je jedno. Vůbec se s ním na to téma nebav. A když začne on, tak řekni, že už to nechceš řešit a ať na to celé zapomene.

Kelt

Ty víš, co chceš. On to třeba neví. Tak mu to musíš naznačit a pak bude aktivita na jeho straně a budeš to hned vědět.