Kepler

Má ho někdo většího než já?

Můj Moby Dick má hmotnost 4,85 kg a délku skoro přes půl vany. Samozřejmě mám na mysli kapra. Jak si jej připravujete?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne NEMÁ! Keplere, tvůj DICK (kapr muehehe!!!) JE BEZKONKURENČNĚ NEJVĚTŠÍ!!! Ještě jsem ani neslyšel o někom, kdy by ho MUSEL přezdívat „hvězdářský DALEKOHLED“! OMG!!!

BTW – ségry chtějí vždy tříkilové kapry, větší (starší) jsou prý hnusní/nechutní. ;) :D Osobně nevím, nežeru je kvůli kostím, kuřízek je LEPŠÍ! :)

Další odpovědi
Edison

Havěť mi do koupelny nesmí… Zrovna tam mám rozbalenou temnou komoru… 😁

EKSOT123

<°)))>< Ne, takovýho jsem jedl jen jednou, jako malý kluk jsem ho ukradl kombajnérům z tůně u rybníka. Bydleli přes žně v JZD, tahali jednoho za druhým, což jsem já bez prutu, jen s cívkou, nedokázal. Asi to byla moje největší loupež vůbec. Hanba, ale byl dobrý.

Kepler

Edison: páni, ty ještě děláš chemické fotografie?! Taky jsem dělal, mělo to neopakovatelné kouzlo.

Kepler

alien: to, že velcí kapři jsou hnusní, je pověra. Říká se, že jsou cítit bahnem, ale oni se v těch dnech, kdy jsou v rybářských sádkách a o hladu. dokonale detoxikují. Aspoň já nic takového nevnímám. A proč by neměli být cítit i ti dvoukiloví? Mně se takoví mackové naopak zamlouvají, protože nemají ty otravné vlasové kostičky a jsou pěkně tuční, mňam!

aliendrone

Je to možné, jak říkám – osobní zkušenost nemám, už v dětství jsem si vybojoval privilegium, že kapry žrát o Vánocích NEMUSÍM!

(Kapra jím leda jako filé, bez kostí, to mi neva – ryby bez kostí či alespoň se zkonzumovatelnými pidimikrokostičkami naopak mám rád, nejraději zavináče, ančovičky a spol. ) :)