df

Má číslo 23 nějaký zvláštní význam?

Žádné doplňující informace

Nejlepší odpověď
aliendrone

  1. prvočíslo
  2. číslo legendárního středního tanku T-34/85 „osvoboditele“, který měl údajně jako první dojet na území Prahy. Na Smíchově byl ovšem na pomníku jiný tank, nikoliv T-34, ale těžký tank IS-2. (dnes dementy natřený na růžovo a uklizený tuším v Lešanech)

Perlička – ten skutečně první tank rozstřelil vynikající český výrobek BMM (Böhmisch-Mährische Maschinenfabrik, jinak též známá ČKD) Jagdpanzer 38 Hetzer, vývojové pokračování slavného LT vz.38 (PzKpfw 38), který se tak dobře prohnal Francií a dorazil až k Moskvě. :)

  1. 23mm – oblíbená ráže v Rusku u starších leteckých kanónů (např. legendární NS-23 montovaný na MiG-15) i protiletadlových zbraní (neméně legendární ZSU-23–4 „Šilka“, která způsobila taková jatka mezi izraelským letectvem a ostatně i ve Vietnamu amíkům)
  2. maximální věk ženy nutný k zobrazení na Keplerově radaru. Ty starší jeho systém za obvyklých podmínek NEDETEKUJE.

Stačí? ;) :D :D

Další odpovědi
elkon

https://cs.clar­ksbarandrestau­rant.com/angel-number-23-good

Kepler

Ano, právě v ten den podzimní rovnondennnosti jsem se na
narorlil a ničeho si nevvšiml. Krom pár prdlých přídííček

b´všiml

zjentek

Ano, je to mé Šťastné číslo! (;

paul1

Jo, měl jsem ho na vojně, pořadové (inventární) číslo 5835, stále si ho pamatuji. Ale rozborka a sborka by mi už šla pomalu.

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Sa_vz._23

Kelt

Snad to, že je to prvočíslo a obě čísla, ze kterých se skládá, jsou také prvočísla

dubraro

Může reprezentovat osobu, jejíž jméno začíná na B a příjmení na C.

Rocker

https://www.csfd­.cz/film/223269-23/prehled/

JežíšKristus

Kajoch

Pro mne nemá…já mám raději 93.