dust8

Má cenu cca 4 cm průměrem díru na patě ponožky spravovat?

Nejlepší odpověď
Dochy

Já tedy ponožky nespravuju… Vzhledem k ceně ponožky a k tomu jak si vážím svého času a jak dlouho bych si s tím asi hrál…

Další odpovědi
Kelt

Někdo třeba by to spravil, pokud má to prostředky a dovede to a někdo jiný to nebude spravovat. Záleží na spoustě faktorů, jak to kdo posuzuje.

Bobek 2

V dnešní době už se neopravuje skoro nic. Leda pokud někoho to spravování vyloženě baví.

Arne1

Cenu to určitě má. Když se budeš učit opravovat velké díry, tak ty skutečně male už opravdu opravdu rychle, kvatitne

agentpv

nemá, já bych ty ponožky nechal na nějakou jednorázovou špinavou akci, a pak vyhodil. Např. když jdu na půl dne s detektorem kovů ven.
Nebo jsem si takové ponožky i oblečení brával na tábory (jako hlavas, ne dítě) – a rovnou je po použití vyhazoval = nemusel jsem je tahat domů a pak prát…