Fakes147852

Lze změnit sd kartu na interní úložiště?

V androidu 11 (Samsung XCover 4)

Odpovědi
Dochy

Nelze změnit kartu na interní úložiště. Některým aplikacím lze říct, aby svá data ukládali na SD kartu. Obecně lze některé aplikace přesunout na SD, ale zrovna u Samsungu je to problém, i když je nějakou externí alikací donutíš, není to moc efektivní a v interním úložišti to zabírá skoro stejně.

opraveny překlepy a ještě:
To co Tě zajímá je funkce „app2sd“, když dáš hledat google play (nebo jak se to tento týden jmenuje) objeví se Ti spousta aplikací, které to umí zařídit. Některé vyžadují root, což může být problém. Z těch co to umí já znám Android assistant, tam je to jen jedna z mnoha funkcí. Ale jak píšu výše: U Samsungů ten přesun aplikací na SD moc nefunguje.

Dochy

Co přesně potřebuješ? Dotaz není příliš jasný…

Fakes147852

Prostě chci vědět já přenést aplikace z paměti mobilu na se kartu, když jsem formátoval SD kartu tak tam nebyla možnost jako interní úložiště, ale pouze přenosné úložiště