Piro

Lze zjistit na internetu, která pošta provozuje P. O. BOX?

Než dostanu odpověď od ČP(Jestli ji vůbec někdy dostanu)

  1. Lze zjistit na internetu, která pošta provozuje P.O. box?
  2. Jak velké zásilky se do P.O. boxu vejdou?
  3. Dostanu upozornění, když mi do P.O. boxu něco přijde?

Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
annas

1. ." O. BOX (z angl. Post Office Box) je zamykatelná poštovní přihrádka umístěná na poště.

O pronájem P. O. BOXu může požádat právnická i fyzická osoba na kterékoliv poště, která je jimi vybavena."

Adresátům, kteří P. O. BOX užívají, slouží k osobnímu vyzvedávání zásilek na poště bez čekání a v libovolném čase otevírací doby pošty.

https://www.ces­kaposta.cz/sluz­by/ostatni-sluzby/p-o-box-zamykatelna-postovni-prihradka

2. Ceník – velikost rozměry zásilek

Ve schránce najdete oznámení, že došel balík a vyzvednete si jej u přepížky. Podobně jako když najdete oznámení ve schránce, když nejste doma.

https://www.ces­kaposta.cz/ke-stazeni/cenik-sluzeb-ceske-posty

3. Upozornění nedostanete, musíte se chodit dívat do schránky.

Musíte si zjistit přímo na konkrétní poště, zda vám schránku otevřou.