autacek

Lze v průběhu spánku ve snu najít schůdné, či unikátní řešení, které nás ve stavu bdění vůbec nenapadlo?

Nejlepší odpověď
Dochy

Ano. Další vhodné situace jsou: sprchování, sr… tedy vylučování, … 😉

Další odpovědi
dubraro

Ano, a děje se to docela běžně. Existují i postupy, které tomu napomáhají, například „technika sklenice vody“.

Drap

Ano občas se i toto stává.

led

Ano, práve preto je dobré pri myslení na konkrétny problém robiť prestávky. Riešenie vtedy občas zbadá nestráženú bránu a usadí sa vám v mysli a čaká na správny okamih…

zjentek

Určitě, toto považuji za naprosto přirozený stav vývoje naší civilizace.
Neumím si představit domněnky, že by to mohlo být i jinak.