Avatar uživatele
ptáč

Lze ušetřit na taxi službou Liftago?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3447 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nevím – vážně nevím…
😉
Ale zajímají mne konkrétní zkušenosti – pokud je někdo napíše.

Za mne – nepotřebuju takovou službu (a minimálně prozatím o jejím použití neuvažuju), při mém ´provozu´ bych (skoro určitě) neušetřil:

  1. ´mám´ jednoho ´nezávislého´ taxikáře, se kterým jezdím předem naplánované jízdy (za úplně jinou cenu, než je běžná)
  2. pokud jedu nahodile, používám často tzv. „drink odvoz“, tedy potřebuju dva řidiče, běžné taxi je mi k ničemu (a se dvěma „drink-službami“, z nichž aspoň jedna z nich mi auto dodá vždycky v rozumné době – jsem ´štamgast´, jsem vcelku spokojený, nemám potřebu je měnit)

Pokud jde o lidi (společnosti), které využívají taxíky často a ve větší míře (a že jich tu je…) – mají nasmlouvané taxíky (taky za úplně jinou, než běžnou cenu) – a to taxíky spolehlivé.
Navíc – slušný hotel (apod.) si svému hostu nedovolí zavolat tágo ´z ulice´, mají buďto své vlastní řidiče a nebo aspoň nasmlouvané firmy, které si naopak okradením pasažéra nedovolí ohrozit tak lukrativní kšeft.

Takže možná je taková aplikace použitelná pro lidi, kteří jezdí nahodile (ze štaflu, baru, ulice…) – zejména asi turisty, kteří přivítají, že liftago by mělo nabízet ´prověřené´ řidiče – spíše než o cenovou výhodu půjde o snahu ochránit se před okrádání těmi ´některými´.
Je fakt, že pár špatných zkušeností s ´hajzlíky´ na štaflech jsem v minulosti měl.
😉

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek