ptáč

Lze ušetřit na taxi službou Liftago?

Nejlepší odpověď
gecco

Nevím – vážně nevím…
😉
Ale zajímají mne konkrétní zkušenosti – pokud je někdo napíše.

Za mne – nepotřebuju takovou službu (a minimálně prozatím o jejím použití neuvažuju), při mém ´provozu´ bych (skoro určitě) neušetřil:

  1. ´mám´ jednoho ´nezávislého´ taxikáře, se kterým jezdím předem naplánované jízdy (za úplně jinou cenu, než je běžná)
  2. pokud jedu nahodile, používám často tzv. „drink odvoz“, tedy potřebuju dva řidiče, běžné taxi je mi k ničemu (a se dvěma „drink-službami“, z nichž aspoň jedna z nich mi auto dodá vždycky v rozumné době – jsem ´štamgast´, jsem vcelku spokojený, nemám potřebu je měnit)

Pokud jde o lidi (společnosti), které využívají taxíky často a ve větší míře (a že jich tu je…) – mají nasmlouvané taxíky (taky za úplně jinou, než běžnou cenu) – a to taxíky spolehlivé.
Navíc – slušný hotel (apod.) si svému hostu nedovolí zavolat tágo ´z ulice´, mají buďto své vlastní řidiče a nebo aspoň nasmlouvané firmy, které si naopak okradením pasažéra nedovolí ohrozit tak lukrativní kšeft.

Takže možná je taková aplikace použitelná pro lidi, kteří jezdí nahodile (ze štaflu, baru, ulice…) – zejména asi turisty, kteří přivítají, že liftago by mělo nabízet ´prověřené´ řidiče – spíše než o cenovou výhodu půjde o snahu ochránit se před okrádání těmi ´některými´.
Je fakt, že pár špatných zkušeností s ´hajzlíky´ na štaflech jsem v minulosti měl.
😉