dust8

Lze si zkrátit nohavice kalhot prostým zastřižením, či se to bude bez obšití konců brzo párat?

Doplňuji: Jsou asi plátěné. Netuším.

Nejlepší odpověď
Kepler

Párat ne, ale bude se to třepit. Lze koupit i zažehlovací pásky, pomocí které můžeš nohavice zahnout a zevnitř zajistit, ale to mi nikdy nevydrželo moc dlouho. Některé prodejny nabízejí i úpravu délky nohavic, třeba za 70 Kč. Já jsem si to vyřešil kamarádkou s výhodami – mám svou dvorní švadlenku Madlenku se šicím strojem.

Další odpovědi
aliendrone

Kepler má pravdu, bude se to třepit. Pokud budeš zastřihávát, doporučuji to provest tzv. „entlovacími nůžkami“ (jsou zubaté), třepit se to bude o trochu méně. :)

Petr Kaňa

O jakou jde látku?