Pruzkumnik

Lze si takto upravit bezdrátová sluchátka?

Lze vzít bezdrátová sluchátka, odstřihnout obě sluchátka a místo nich připájet samici 3,5jack
tak aby tam šlo zapojit jakékoliv sluchátka na 3,5jack?

Kdybych vzal třeba tento model
https://www.ka­sa.cz/sluchat­ka-connect-it-wireless-sonics-ci-1068-cerna/
a udělal z toho něco takového co se kdysi prodávalo
http://ecx.images-amazon.com/ima­ges/I/41xwFN9wyh­L._SX425_.jpg

jde o to že bezdratová sluchátka nejsou zrovna levná záležitost(oproti drátovým sluchátkům za pár korun), ovšem stačí si je párkrát dát do kapsy, a dráty sluchátek se přeruší, přestane hrát jedno sluchátko a pak druhé
a logiku to má tu že místo toho aby člověk vytahoval mobil za 5 litrů tak vytáhne jen takovou malou blbost a do toho zapojí sluchátka a pustí hudbu, a kupovat kvůli tomu zas nějakej drahej mp3 přehrávač…

Odpovědi
cochee

Nerozumím otázce.
Když jsou sluchátka bezdrátová, tak co chceš stříhat?
Nebo odkaž na model bezdrátových sluchátek s drátama.
Jasně, nějaké dráty vevnitř přece jen budou, ale co když je to celé zalité do nějakého plastového „integrálu“? To bys nosil sluchátka a ještě k tomu třeba na zádech v batůžku ten zbytek konstrukce, ve které je ta bluetooth část?

led

Vnútorná konštrukcia BT sluchátok takúto úpravu nepodporuje.
Podľa priložených odkazov
1 – http://ecx.images-amazon.com/ima­ges/I/41xwFN9wyh­L._SX425_.jpg podľa obrázka bez popisu tu je zjavná možnosť pripojenia akýchkoľvek impedačne vhodných sluchátok k BT prijímaču pomocou konektoru jack 2,5 alebo jack 3,5 (neviem bez udania veľkosti rozoznať)
2 – https://www.ka­sa.cz/sluchat­ka-connect-it-wireless-sonics-ci-1068-cerna/ tu je pripojenie sluchátok neoddeliteľné. Pripojenie iných sluchátok už vyžaduje aspoň základné znalosti a remeselné schopnosti a možnosti pájkovania, čo v prípade plnej funkčnosti pôvodných sluchátok a pohodlnosti ich používania považujem takúto prerábku za technologickú zvrátenosť.

jáára

Si kup BT repráček. Nebude tak drahej a tvůj pokus spíš přežije…

Jiří Bohumil

Tvůj dotazu je trochu nejasný. Ale asi jsem pochopil o co Ti jde. Pouze trochu nechápu, proč chceš, na těch koupených, sluchátka měnit.
Bezdrátová sluchátka většinou pracují na funkci lidově blůtů-bloethoot, takže mají systém příjmu, to je ta krabička na „šňůrách“ ke sluchátkům. Vlastní sluchátka jsou běžná a je je možno vyměnit, jak píšeš.
Je nutné pouze, aby měla shodnou „impedanci“, která bývá na většině sluchátek označena, případně jej ji nutno zjistit.
Pak je nutno trochu zručnosti, pájení, izolování (pomocí smršťovací bužírky).
Ale musíš mít mobil, který funkci blůtů podporuje a musí mít vhodnou verzi (to je třeba zjistit, aby se dala sluchátka s mobilem tzv. „spárovat“.
No a pak už si můžeš přehrávat z mobilu co chceš. Ale blůtů Ti „žere“ něco i z baterie mobilu, takže se Ti bude rychleji vybíjet, než při používání sluchátek na kabel. S tím musíš počítat.
Jo, teď jsem si ještě jednou přečet a více pochopil. Jasně, na kabely pro původní sluchátka napoj zásuvku „streo jack“ 3,5 mm (jedna strana společná a pro každé pak jeden aktivní přívod) a pak do něj můžeš připojit jiná sluchátka. Ale o té impedanci to stále platí. Sluchátka s menší impedancí by mohla eventuálně výstup přijímače blůtů poškodit. Sluchátka s impedancí vyšší by pouze hrála méně hlasitě a přijímači by to nevadilo.

Dochy

Takže využít ten přijímací modul a moct použít libovolná drátová? Teoreticky ano, ale jistě Ti to nikdo neřekne. Dá se předpokládat, že ta sluchátka dál už jsou běžná drátová, a tedy by měla jít nahradit, ale neznáme ani jejich impedanci, což může a také nemusí být při náhradě klasickými problém.

Našel jsem něco podobného tomu co chceš, ale buď už se to neprodává, nebo je to výrazně dražší (přes 1000 – ale zas nějaké extra funkce)

led

gecco, prepáč za doplnok ale neodolala som, keď som videla tie pridané obrázky