routt

Jak opravit stereo headphones sluchátka

Vypadají takto a nevím jak připojit kabílky u toho tišťáku tam je volume.Poradíte mi? Díky
http://mysoples­kus.rajce.idnes­.cz/nastenka/

Odpovědi
mosoj

Pomocí takovéto fotky ti neporadí nikdo ! Máš na foťáku režim „makro“ ? Jestli ano, tako ho použij.
Doplňuji:
Jistě uznáš že z takto nekvalitního snímku toho moc vyčíst nelze !!!
Přesto tapuji že cca na 6 – 8 místech bylo pájeno !!

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/515080/Foto­grafie0067_1_­.jpg

anonym

Jak píše mosoj, je to v malém rozlišení, chce to makro, nebo vyšší rozlišení.

Viola

Většinou na PCB bývají popisky co kam, ale nejjednodušší by to mohlo být udělat pokus omyl. Zapojit sluchátka do zdroje a pak přikládal drátky na místa jakmile budeš vědět kde je zem je to už jenom o to aby si měl správně kde je pravá a levá.

vaiko

Taky jsem to opravoval u mojich philipsů (páč jsem to asi jako ty vytrhl) ---mnoho možností tam nemáš: je tam oranžovej, červenej, modrej a zelenej jeden by se měl sdružovat do jednoho-zem (pokud ne zem je rozdělena na tištáku na dva vývody; záleží od modelu) a zbylý dva už jsou zbylí L a P (ale dají se prohodit pak by ti hrála muzika pro pravý sluchadlo v levym a naopak) otestuj pak v přehrávači nejakou hudbu kterou vytvoříš v nějakým programu (např. goldwave) jen pro mono Left a musí hrát z L sluchátka.