qwert7

Oprava sluchátek

Dobrý den. chtěl bych se zeptat zda někdo neví o nějaké opravně, která opravuje sluchátka (mám Philiphs SHL8800) a někde v ostravě. Děkuji moc

Nejlepší odpověď
Orange

Pravděpodobně bude problém s kabelem kousek od jacku, stačí 10 cm odstřihnout a napájet na nový jack (stojí asi 10 korun). Takhle jsem si už jedna sluchátka opravil.

Další odpovědi
Nanoon

Tak to bohužel neporadím, snad jen, že mám jedny Philips O'Neill The Snug SHO8803 v červené, úplně nové a nevím co s nimi :).

mixman

Pokud není problém s výkonově odpálenými měniči ( to by oprava vzhledem k pořizovací ceně nemělo cenu 🙂 ), tak je oprava nejen snadná i případnou výměnou celého kabelu ( nebo jen výměnou konektoru viz jedna z odpovědí ), ale i levná, stačí najít kamaráda s pájkou a trochou šikovnosti. 🙂