Lze si nechat dovést uhlí a s pomocí strojních pásů si jej nechat bez vlastní prace dopravit přímo místnosti ve sklepě?

Zajistil by tohle vše dodavatel uhlí?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, u nás to tak funguje. Musí to však být technicky možné. Přímo z auta pomocí pásu padá do sklepa. Cenově je to srovnatelné s běžným vysypáním. Je to v ceně dopravy.

Další odpovědi
autacek

Nemozné to není, ale ekonomicky by se ti takové řešení nevyplatilo.