Nymfomanka

Lze prát panenku v pračce?

Dobrý den, mám panenku s hadrovým tělíčkem z molitanu starou skoro 20 let. Panenka je tedy dosti špinavá a můj synek, který miluje panenky by si s ní rád hrál. Myslíte, že se ji nic nestane, když ji dám na 30 vyprat do pračky? Moc děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dejte ji do sáčku na jemné prádlo /jak jsou na šetrné praní/ kdyby náhodou praskla aby jste neměla v pračce ty drobky molitanu. Pokud je tak stará- je možné,že látka to nepřežije ,ale vyzkoušet se má všechno,já bych to riskla

Další odpovědi
Pavluška

Pokud byste se nechtěla hned pouštět do praní, v tomto článku je pár rad i na vyčištění hraček:
http://hobby.id­nes.cz/video-na-skvrny-zpusobene-detmi-plati-led-zubni-pasta-ci-pena-na-holeni-1zu-/hobby-domov.asp?c=A091002_­004556_hobby-domov_mce