FlAsh_7

Lze použít free beaty?

Dobrý den, může rapper rapovat do free beatů odněkud z internetu a vydávat to za svoji písničku? Jak to vlastně je?

Odpovědi
anonym

no ano, proto jsou „ROYALTY FREE“ …

Být tebou přiznal bych ale v popisu odkud jsi hudební podkres čerpal, protože pak to může být lehce trapné když to budeš vydávat za „svou tvorbu“ a někdo kdo tyhle volně dostupné nahrávky zná ti vmete do xichtu, že si jen přisuzuješ cizí práci.

Slušnost určitě je vždy zmínit kdo je autorem hudby a odkud jsi ji vzal. Bez ohledu na to, že si za ni nemusel nic platit.