Wnaty

Lze nerez přestříkat akrylovým lakem?

Zdravím.
Mám nerezovou termosku a z vnějšku se oškrábal původně matný nátěr, z něho teď zbylo už jen pár míst, jinak je termoska z vnějšku stříbrná, jako nerez uvnitř.
S termoskou jsem jinak spokojená, jen to nevypadá hezky, tak by mě zajímalo, zda by bylo možné jí dát nový vzhled.
Doma mám akrylový lak, myslíte, že by byl k tomu účelu vhodný? Pokud ne, co byste mi doporučili?

Odpovědi
mosoj

Tmel, brusný papír pod vodu a lak, tě vyjde možná dráž než nová termoska. Natřít lze téměř vše, pokud se použije vhodný podklad.
Doporučuji poohlédnout se po cenách barev a laků.