dust8

Lze nějak přes web T-Mobilu zrušit po přihlášení tarif a přejít na jiný, nebo se musí na pobočku?

Nejlepší odpověď
Kepler

Od T-mobile jsem odešel před několika lety, takže raději doporučím zákaznickou podporu: 800 73 73 73 nebo info@t-mobile.cz. Tam ti poradí nejlíp. Ale bacha, jsou to pěkní hajzlové. Než jsem od nich odešel, změnili jednostranné podmínky zavedením nového tarifu místo dosavadního. Měl jsem tam neprovolaných asi 2000,– Ty jsem už samozřejmě neviděl. Tak mě vytočili, že jsem jim dal padáka, což mě stálo ještě smluvní pokutu. Od té doby volám za 1,90/min. u virtuálního operátora a platím jen to, co skutečně provolám. Mnoho štěstí!

Další odpovědi
zjentek

A což takhle pro tebe nejjednodušší a pro ně nejsložitější cestou – telefonicky s operátorem?

Mc Merkurion

… ANO, v Můj T-Mobile uděláš vše …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.