dust8

Lze narazit v sekáčích i na havajské košile?

Chtěl bych nějakou na doma, abych si zase o něco více vylepšil celkovou pohodu. ;)
Z netu se dají taky objednat, ale tam doporučují o číslo větší a cena je taky dost vysoko.
Nerad bych dostal něco co je třeba příliš velké nebo zase malé.

Nejlepší odpověď
led

Nikdy neviete dopredu, ale môže sa stať, aj že budú.Niektoré sekáče majú aj e-shopy, skúste sa tam pozerať.

Další odpovědi
aliendrone

To nevím, sekáče nenavštěvuji a jediný mně známý odborník na tuto problematiku (Dan Nekonečný) už nějaký čas prdí do hlíny. ;) :)

Woe, k tomu abys „měl Havaj“ nepotřebuješ košili, stačí trochu myslet! ;) :D :D

elkon

Tak to snadno vyměníš.

led

aliendrone, ešte nedávno stačilo ísť do kolónie spoluobčanov, kdekoľvek za mestom a tú havajskú košeľu bolo možné dostať za slušné slovo a úsmev…

aliendrone

led>>> A EXISTUJÍ VŮBEC tak silné „antibreberoidy“, které by ty hadry dostaly alespoň do stavu "s mírným rizikem unositelné? ;) :D :D

led

Teraz tam nájdete, vraj vyčistené, aj nejaké obaly na zakrytie kĺbových závesov pohyblivých súčastí s klepetami na základni vašej mimozemskej konštrukcie.

aliendrone

S ohledem na nevýslovnou krásu mého částečného exoskeletonu by bylo škoda ho skrývat pod košilí. O vkusnosti oblékání už vůbec nemluvě. ;) :D :D