Avatar uživatele
aliendrone

LZE koupit moderní „trendy“ ženě kožich?

Představte si „moderní trendy ženu“ – taková ta ochránkyně práv kdečeho, ekologická aktivistka požírající naklíčené zrní a tak vůbec. Přichází v úvahu ji koupit kožich?
A pokud ANO, tak JAKÝ?

  1. samozřejmě syntetickou kožešinu, NELZE trápit a vraždit zvířátka a chodit ověšená částmi jejich mrtvolek (pravou kožešinou)
  2. samozřejmě pravou zvířecí kožešinu (naprosto ekologickou), NELZE podporovat neekologické aktivity výrobou plastů, zatěžovat tím životní prostředí a zvyšovat uhlíkovou stopu

A TEĎ BABY RAĎTE! ;) :D :D

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 389 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Tak ji seber holítko, Ať si vypěstuje vlastní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dvorní šašek

Moderní žena by ti jej hodila na hlavu se slovy, co si to dovoluješ nabourávat její emancipaci, potírat feminismus tím, že si ji vlastně kupuješ – jde o princip, ne o logiku. Bohužel, je jen hrstka mladých žen, které milují maso, romantická gesta mužů, žen, které dávají svůj půvab najevo a které nevnímají oslovení od muže už jako první krok obtěžování.

Upravil/a: Dvorní šašek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aevul

Nejsem baba, ale pokud je taková, jak píšeš, tak je absolutně nevhodné cokoli jí kupovat. Jedinou akceptovatelnou výjimkou je, když k daru přiložíš účtenku a číslo účtu, na který má zaslat kupní cenu.

Takovou krávu poslat do prdele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

  1. ist Richtig!

Podívej, pokud je moderní, trendy, a tak vůbec a podobně, tak sleduje všecky ty moderní trendy, takže sleduje i „cellebrity“, a protože ona je taky významná osobnost (i když neví, co to je, doporučuju to s ní neřešit), tak má taky právo nosit kožich z pravé kožešiny, ne!? Copak jsi tady spadl z Marsu, nebo co!? To nechápeš, jako!??? 🙂

Socky nemůžou nosit kožešinu, ani umělou, teda jo – na ušance ČSLA z armyshopu dědci. A ona by jim i to zakázala. A zakázala by jim kouřit a nedala by jim ani korunu, sviním! :-/ Nenávidí socky, ne? (protože jí sžírá živočišný strach, ze smrti: že ztratí práci, že pak bude socka, že pak nebude mít na jídlo, že pak umře: klasika).

Takže, když může nosit kožich i Kardashian fakan, tak ona taky! Jasné? 🙂

Zdroj: https://www.su­per.cz/401028-na-sobe-kozich-za-86-tisic-v-puse-lizatko-dvouleta-dcera-kim-kardashian-se-uci-rychle.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ekologickej aktivistke doporučujem sledovať prognózu tohtoročnej zimy. Bude ralatívne teplá a so snehom, vlastne snehovým popraškom, sa zoznámime až na Vianoce (pokiaľ neprejdú vianočné sane priamo k susedom).
Stačí jej (vzhľadom na zvýšené ceny) tentoraz ušetriť a donosiť minuloročný kožuch. Pokiaľ nevie, čo s peniazmi má 3 možnosti:
1 – v zmysle modernosti, podporiť Demokraticku stranu USA finančným príspevkom na konto „Pomoc Ukrajine“ https://cz24.new­s/judr-peter-weis-kde-skoncila-financna-pomoc-ukrajine/
2 – Venovať ich ako sociálnu podporu na adresu „ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ“
3 – venovať ich mne. číslo účtu: … ..... … ..... RAJ Heslo: „Nech brouka žít“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Darcy

plast je plast a pravý kožich by zřejmě nenosila.
Co mám hodně ráda, a nedám na to dopustiť jsou kožené bundy. Teď se dají sehnat i ekologické a za super cenu ve smyslu že jde sice o pravou kůži, ale není barevná chromanovými závadními barvami.. To je hodně velká a moc dobrá změna. Taky podporují lokální dílny, takže žádný překupník, který by je zdíral.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kožichy jsou už za zenitem! 🙂 Já bych si to neoblékla (ať už pravý nebo umělý) ani kdybych měla postavu jako Twiggy. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aevul

Darcy: ekologická kůže NENÍ pravá kůže. Ty tu někomu říkej, že naletěl (tím spíš, že nedokážeš pochopit jasně napsaný text).

Avatar uživatele
Darcy

si opravdu vůl. doplň si vzdělání a nauč se číst, ideálně s porozuměním:
1.) píšu o ekologickém spracovaní kůže KŮŽE… ne o ekožůži, tedy jenom plastu..
2.) Koža vyčinená bez chrómu.
Koža vyčinená bez chrómu je ekologickejšou alternatívou klasicky vyčinenej kože, pretože chróm nie je použitý pri konečnej úprave kože a je nahradený menej škodlivými syntetickými chemikáliami. Tým sa znižujú riziká pre životné prostredie, bezpečnosť a ochranu zdravia počas výroby kože. Na označenie produktu ako udržateľný, musí byť 100% kože v produkte vyčinenej bez chrómu alebo musí spĺňať naše požiadavky na výrobu obuvi.
Jdi ohurovat někoho jiného.

Avatar uživatele
Filip84

Darcy: Že se s ním, pořád, bavíš: napsala jsi ekologické, a v další části věty to, co pojmem „ekologické“ míníš, to jest, tradičně vyčiněnou kůži. Žádný problém pochopit, cos chtěl říct, není.

Tady vzdělání nepomůže, tady by pomohlo pochopit, co to je úcta k druhému. A to ho vypisováním nenaučíš, opravdu ne. 🙂

Avatar uživatele
Darcy

Ďakujem Filip, máš pravdu 🙂 trošičku som vyšumela 😖😁

Avatar uživatele
aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
aevul

Darcy: píšeš doslova „kožené bundy. Teď se dají sehnat i ekologické“. Kožená ekologická znamená umělá. Nemůžu za to, že se neumíš vyjádřit a do hlavy ti nevidím.

Nový příspěvek